HABERLER

Arser Teknik'ten 'Yaza Merhaba Yemeği'
Arser Teknik, Bodrum ve Marmaris çalışanları Pazar günü düzenlenen etkinlikte, Bodrum Dedeman ve Marmaris Grand Paşa Hotel’ de aileleri ile katıldıkları ‘Yaza Merhaba Yemeği’ nde bir araya geldi.
Düzenlenen etkinlikte çalışanlar,  sezon dolayısı ile artan iş temposunun yorgunluğunu aileleri ve iş arkadaşları ile birlikte keyifli saatler yaşayarak giderdi. Bodrum ve Marmaris’ te çok hareketli geçecek yaz sezonuna moral depolayarak ‘merhaba’ dediler.
Bodrum Dedeman’ da, Arçelik Beko Yetkili Servisi teknisyenlerinden Ferhat Nişancı ve Celal Altıparmak canlı müzik performansları ile eğlenceli  dakikalar yaşattı.
Bilgi İşlem Sorumlusu Ramazan Mergen gitarı ile eşlik etti. Arser Teknik çalışanları gönüllerince eğlendi.Arser Teknik Bodrum ve Marmaris'te faaliyet gösteren Arçelik - Beko Yetkili Servisi, yılların tecrübesi, deneyimli kadrosu ve güçlü araç filosu ile hizmet vermektedir.Arser Teknik, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmakta ve 17 yıllık tecrübesiyle Marmaris’te ve Bodrum yarımadasında en kaliteli hizmeti vermeye devam etmektedir.

Bodrum’ da ki Çıraklar Eğitim Günleri’nde
Bodrum Arçelik ve Beko Yetkili Servisi olarak 17 yıldır hizmet veren, Arser Teknik Makina’ ya geçtiğimiz hafta Esnaf ve Sanatkarlar Odası Mesleki Eğitim Merkezi öğrencileri tarafından ziyaret gerçekleşti.

Çırakların eğitim gezisi için, Okul ve İşyeri personel eğitimine destek veren bir eğitim programı hazırlandı. Programda genç ve başarılı Makine Mühendisi A. Atakan Gürkan “İklimlendirme” eğitimi verdi. Uygulamalı olarak anlatılan teknik eğitim sonrası çıraklar sorulan tüm soruları başarı ile yanıtladılar. Çalışma hayatlarında ve günlük yaşamlarında kullanacakları genel tutum ve davranışlar kazanmalarına yardımcı olmak için “Diksiyona Giriş” ve “Nezaket Kuralları” eğitimlerini aldılar. Arser Teknik Makina Genel Müdürü Kadir Subaşı, Zaman Yönetiminin önemine değindi. İş planlarını hazırlamalarına yardımcı olacak bilgiler verdi.

Arser Teknik’ te Eğitim Günleri
Arser Teknik Eğitim Salonu’nda, Eğitmen Annette Hanisch’ in Mesleki İngilizce Eğitimleri Bodrum’ da bir ay boyunca her cumartesi devam edecek.

Arçelik Beko Yetkili Servisi, Bodrum personeli turist sayısı artan yaz sezonunda daha kaliteli hizmet verebilmek için Mesleki İngilizce Eğitimleri’ ne başladı.

Annette Hanisch Hakkında
Bodrum Consulting & Translation 2004 yılında Annette Hanisch tarafından kuruldu. Almanya doğumlu Hanisch 1988'den beri Bodrum'da ikamet etmektedir. Çalışma hayatının başlangıcında turizm ve yat turizmi alanında faaliyet gösterdikten sonra bir özel hastanede yedi yıl süreyle Halkla İlişkilerde ve yabancı hastaların çeşitli sorunlarının çözümünde çalıştı. Fransız dili ve edebiyatı mezunu Annette Hanisch son on yıldan beri Fransızca, Almanca, İngilizce ve Türkçe dil öğretmenliği yanında resmi tercümanlık da yapmaktadır.

1-2-3..

webmaster Ramazan MERGEN