Slide #1 image

Bize Ulaşın

Beyaz Eşya ve Klima Sistemleri, Isıtma ve Soğutma sistemleri ve Küçük Ev Aletleri uygulamalarında sektöründe 1993 yılından bu yana müşteri odaklı çalışan ve bulunduğu sektörde en iyilerinden biri olmayı başarmış Arser Teknik Makina kaliteyi her daim sizlere sunmuştur. Beyaz Eşya ve Klima sistemleri , Isıtma ve Soğutma sistemleri ve Küçük Ev Aletleri ürünlerimiz için siz müşterilerimize fırsatlar sunmaya ve kaliteli servis hizmeti sağlamaya devam ediyoruz. Profesyonel servis anlayışımız doğrultusunda ekiplerimize sizler de çağrı merkezi telefonlarımızdan kolayca ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz.
Çalışma saatlerimiz Pazar günü hariç 08:00 - 19:00
Bodrum : 0252 317 28 61 - 317 19 27  Marmaris : 0252 413 04 06 - 412 04 06

 

Klima Uyarı

" Klima almadan önce keşif yaptırmayı unutmayın."
"Klimanızın daha verimli çalışması için bakım yaptırmayı ihmal etmeyiniz."

Slide #3 image

Hijyen

" Teknisyenlerimiz servis sırasında galoş kullanırlar."
NextPrev

7 YIL GARANTİ

  • Arçelik'ten yeni bir beyaz eşya almış olup, ek garanti fırsatından yararlanmak istiyorsanız, detaylı bilgi almak için, montaj tarihini takip eden en geç bir ay içinde, yetkili satıcılarımıza müracaat etmeniz gerekmektedir.
  • Yetki satıcınız, 7 yıl garanti belgesi üzerindeki bilgileri eksiksiz olarak dolduracak ve kendisine ait bölümü koparıp alacaktır. Ek garantinin geçerlilik kazanması için, 7 yıl garanti belgesindeki "Yetkili servis" ile ilgili bölümün, montajı yapan yetkili servise, montaj tarihini takip eden en geç bir ay içinde ulaştırılması gerekmektedir.
  • 7 yıl garanti belgenizi saklayınız.
  • 7 yıl garanti kapsamındaki beyaz eşyalar buzdolabı, ankastre buzdolabı (tezgah seviyesi ve üstten kapaklı derin dondurucular hariç), fırın, ankastre fırın (mini, midi ve mikrodalga fırınlar hariç), bulaşık makinesi, ankastre bulaşık makinesi, çamaşır ve kurutma makineleridir.
  • Bu belge, arka yüzdeki bilgilerin yetkili satıcı tarafından eksiksiz doldurulması halinde ve sadece verildiği yetkili satıcıda geçerlidir.
  • Bu belge ciro edilemez, nakde çevrilemez.
  • Bu belgenin kaybolması durumunda, ürünün satın alındığı Arçelik Yetkili Satıcısı'na fatura veya kimlik ibraz edilmelidir.

 

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Design Ramazan MERGEN